Mezinárodní výstava rybářských potřeb

10.–13. 3. 2011, Brno – Výstaviště

www.bvv.cz/rybareni

leták ke stažení zde

 

 Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat k účasti na Mezinárodní výstavě rybářských potřeb RYBAŘENÍ, jejíž třináctý ročník se uskuteční v areálu brněnského výstaviště v termínu 10.-13. března 2011 (čtvrtek až neděle). Výstava RYBAŘENÍ se přesouvá zpět do tradičního „rybářského“ pavilonu F.

Výstava RYBAŘENÍ je atraktivní hlavně pro české a slovenské rybáře, neboť je největší odbornou výstavou v České republice a jednou z největších rybářských výstav v rámci Evropy. Je tedy ideální místo pro obchod a jednání se zákazníky i obchodními partnery.

V nadcházejícím ročníku bude naší snahou přivést více návštěvníků (především ze Slovenska) a zefektivnit účast pro naše vystavovatele. Souběžně se bude konat Mezinárodní veletrh potřeb pro dítě PRODÍTĚ 2011.

 

PROČ BYSTE NEMĚLI CHYBĚT NA VÝSTAVĚ RYBAŘENÍ?

Veletrhy a výstavy představují jeden z nejvíce efektivních marketingových nástrojů. Kromě soustředěné nabídky na jednom místě, možnosti jejího porovnání, cíleného oslovení jednotlivých skupin návštěvníků nabízí veletrh navíc emotivní zážitky – návštěvník má možnost konkrétní zkušenosti s nabízenými produkty či službami. Veletrhy proto představují přímý a kvalitní zásah.

 

Využijte cenového zvýhodnění 20 % při včasném přihlášení.
Termín uzávěrky přihlášek je 30. 11. 2010.
Nově připraveny balíčky = účast na klíč za zvýhodněných cenových podmínek.

 

Náš realizační tým je připraven zodpovědět Vaše dotazy, poskytnout potřebné informace a osobně s Vámi projednat nejvhodnější formu prezentace Vaší firmy na výstavě RYBAŘENÍ k Vaší plné spokojenosti.


 S přátelským pozdravem
 

Radek Talafous    Miloň Mlčák


Staňte se fanouškem Kajmana na Facebooku.Časopis Kajman vychází i elektronicky - OBJEDNÁVEJTE ZDE! Následující listopadové číslo vychází již v úterý 29. 10. 2019. Ušetřete 25% a objednejte si tištěné PŘEDPLATNÉ nyní!

Anketa

Chtěli byste, aby se nasazovalo méně kaprů a více jiných druhů ryb?

Ano
anketa 62%

Je mi to jedno
anketa 18%

Ne
anketa 20%

Hlasovalo: 5550

Kontakt

Copyright © 2002-2019 KAJMAN CZECH s.r.o.. All rights reserved. Created by wwwstranky.eu